DOPRAVNÍ NEHODA

DOPRAVNÍ NEHODA – CO MŮŽEME PRO VÁS UDĚLAT A ČÍM JSME JINÍ NEŽ OSTATNÍ? KONTAKTUJETE NÁS PO DOPRAVNÍ NEHODĚ A MY VÁM V RÁMCI PRAHY A STŘEDOČESKÉHO KRAJE POŠLEME NA MÍSTO NEHODY MOBILNÍHO TECHNIKA

Dopravní nehoda
Dopravní nehoda
Dopravní nehoda řešení
Dopravní nehoda poškozený
Kam volat při dopravní nehodě

MOBILNÍ TECHNIK

  • Kontaktujete nás po dopravní nehodě a my vám v rámci Prahy a Středočeského kraje pošleme na místo nehody mobilního technika, který vám pomůže vyřešit tuto nepříjemnost – (služba je ZDARMA).

ZJISTÍME POJIŠŤOVNU

  • Zjistíme vám podle SPZ  pojišťovnu vaší nebo druhého účastníka (pokud nebudete u sebe mít zelenou kartu) a tu za vás kontaktujeme – (služba je ZDARMA).

POŠLEME VÁM ODTAH

  • Pošleme vám na místo dopravní nehody odtah který vás odtáhne po domluvě do vašeho partnerského servisu – (služba je ZDARMA).

ZAJISTÍME VÁM SERVIS

  • Zajistíme vám servis dle parametrů vašeho vozu (stáří vozu, rozsah poškození, značka vozu,pojišťovna která bude hradit, kapacita servisu, lokalita nehody) – (služba je ZDARMA).

NÁHRADNÍ VŮZ PRO VÁS

  • Poskytneme náhradní vůz na místo nehody, do servisu nebo na vámi zadanou adresu opět dle parametrů vašeho vozu (stáří vozu, kategorije vozu, ceníku dané pojišťovny) – (služba je ZDARMA).

Řešení dopravní nehody

Dopravní nehoda poškozený

Kam volat při dopravní nehodě

Jak postupovat po dopravní nehodě

Řešení dopravní nehody, Dopravní nehoda poškozený, Kam volat při dopravní nehodě, Jak postupovat po dopravní nehodě.